Intercharm 2007.jpg

nailservice@seznam.cz

tel: +420 608 530 039

BEAUTY STUDIO LANŠKROUN

PEDIKÚRA

pedikura.jpg
pedikura (1).jpg
spa-pedikura.jpg
images (4).jpg
 PEDIKÚRA
nám.A.Jiráska 133 Lanškroun
+420 608 530 039


Osvěžující koupel nohou,použití dezinfekčních prostředků,příjemná
10 min.masáž chodidel,odstranění ztvrdlé kůže a otlaků,
odstranění kuřích ok,zkrácení a úprava nehtů.
(60 min)
 

Proč jít na Pedikúru?

Každý člověk ujde v průměru 6000 kroků. Takové námze se pokožka chodidel brání tím, že tvrdne, rohovatí a bez nutné péče praská. Chodidla jsou velmi přetěžovaanou částí těla, která si zaslouží pozornost, aby se nestala zdrojem nepříjemných bolestí až utrpení.

Důležitá je vhodně zvolená obuv. V nevhodné obuvi se teplota v botě zvyšuje o několik stupňů způsobuje ještě větší tlak na celou oblast. Příliš těsné střevíčky také neprospívají a bývají příčinou nepříjemných otlaků a mozolů.

 

Z těchto důvodů je potřeba věnovat chodidlům péči pozornost jaou si zaslouží za každodenní službu, kterou nám poskytují. Řešením je profesionálně provedená pedikúra v Salonu Oksana u pedikérky Lenky Kašparové

Jak pečovat o své nohy? Domácí pedikúra.

Základem je každodenní péče. Teplá voda a mýdlo zajistí nohám potřebnou očistu a relaxaci. Pokud vás trápí studené nohy, dopřejte si po teplé lázni střídavé koupele. Nohy namočte na dvě minuty do teplé vody, potom na pět sekund do studené vody. Postup zopakujte třikrát. Tento jednoduchý postup podporuje krevní oběh, posiluje cévní soustavu, zvyšuje odolnost vůči nemocem a je účinným a jednoduchým prostředkem na léčbu potících se nohou.

Přestože se domácí pedikúře věnujete alespoň jednou týdně, jednou za tří týdny až měsíc je dobré si  dopřát profesionální ošetření.

Několik rád pro zdravé nohy

-střídejte boty pro denní nošení, na sport, vycházky a pro domácí nošení.

-kupujte jen kvalitní kožené boty, které umožní nohám dýchat. Kožené boty jsou nejpoddajnější, prsty se vzájemně netlačí a nohy se v nich nepotí.

- používejte bavlněné ponožky nebo ponožky ze specializovaných materiálů, které odvádějí pot. V případě potřeby je měňte klidně i několikrát denně.

- jednou za měsíc navštivte kvalifikovaného a zručného pedikéra.

Gelové nehty pro domácí použití

Školení o ktere měla bych zajem

Prezentace "KODI!" (3 | 7%)
Akrylový design (1 | 2%)
Gelový design (7 | 15%)
Nehtové a solární studio
nám.A.Jiráska 133
Lanškroun
tel.608 530 039
nailservice@seznam.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one